Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Úvodní strana    Pro obchodníky
Nakoupili jste za 97 514 451

Zapojte svůj obchod
Věrnostní systém AUspora můžete vnímat jako vlastní s jedním zásadním rozdílem. Vaši zákazníci mohou s kartou, kterou získali u vás, spořit také v jiných obchodech zapojených do tohoto systému. Držitelé karet cíleně vyhledávají pro své nákupy místa, kde mohou kartu uplatnit a nastřádat tak korunky do svého prasátka. AUspora se stará o exkluzivitu vašeho obchodu. V praxi to znamená, že v blízkém okolí Vaší prodejny nezaregistrujeme prodejnu se stejným sortimentem. Podrobná evidence veškerých nákupů je k dispozici jak vám tak vašim zákazníkům.

 • Odměna pro zákazníka dle vašich možností
  Výši odměny zákazníka stanovíte dle svých možností, a to procentem z ceny nákupu. Výše odměny by měla být zveřejněna u vstupu do prodejny nebo na stránkách vašeho e-shopu. Tato informace bude také dostupná na www.auspora.cz
 • Karty s vašim designem
  Zákazníkovi, kterého do systému přivedete, zašleme karty s grafickou úpravou dle vašeho návrhu. Jedna strana karty je vždy určena k propagaci obchodníka. Obrázek určený pro tisk na vaše karty stačí vložit v administraci. Tisk je prováděn ve fotografické kvalitě. Za odeslání 2 karet Vašemu zákazníkovi zaplatíte pouze 20Kč.
 • Provize ze všech nákupů
  Obchodník odměny nejen poskytuje, ale také je dostává. Za přivedení zákazníka získáváte provize ze všech jeho nákupů a to bez ohledu na to, ve kterém obchodě nakoupí.
 • Reklama na www.auspora.cz
  AUspora s.r.o. zveřejňuje informace o zapojených obchodech na svých webových stránkách a přivádí do obchodů zákazníky, kteří cíleně vyhledávají pro své nákupy místa, kde mohou uplatnit kartu AUspora.
 • Jednoduché zasílání dokladů do centrální evidence
  Pokud Váš pokladní systém nebo e-shop ještě není vybaven funkcí pro komunikaci se systémem AUspora, můžete zasílat data dvěma způsoby :
  1) pro méně frekventované zasílání je možno použít zadávání přímo v administraci vašeho uživatelského účtu.

  2) prodejny s vysokou frekvencí zákazníků mohou zdarma využít náš komunikační program, pomocí kterého lze snadno zasílat informace o nákupech ihned po vystavení stvrzenky. Po předložení zákaznické karty stačí zadat číslo karty, číslo dokladu a cenu nákupu.
  Programátorům je k dispozici integrační manuál. Lze tak doprogramovat komunikaci se serverem AUspora do libovolného ekonomického systému nebo e-shopu.
 • Podrobný přehled o všech nákupech
  V administraci na www.auspora.cz najdete informace o veškerých nákupech, které jste vložiti do evidence nebo ze kterých vám vznikl nárok na provizi.

Registrovat se můžete ihned

Postupujte podle těchto pokynů.
Vyplňte registrační formulář jako nový zákazník a počkejte až Vám zavolá regionální pracovník, aby si ověřil, zda registrace proběhla na základě vaší svobodné vůle (že není provedena bez vašeho vědomí). Sdělte mu svůj záměr zařadit Váš obchod do systému AUspora. Náš pracovník Vám poskytne veškeré informace a odpoví na Vaše dotazy. Pokud nebude nic bránit zařazení Vašeho obchodu do věrnostního programu AUspora, předložíme Vám k podpisu smlouvu o členství. Následně Vás vybavíme plakátem pro označení prodejny nebo si vyberete baner pro e-shop. Vysvětlíme Vám, jak zasílat informace o nákupech na server AUspora a nastavíme Váš obchodní účet. 

Kontakt AUspora
Zadejte číslo vaší karty


Registrovat se