Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Úvodní strana    O nás
Nakoupili jste za 97 514 451

Unikátní věrnostní systém

AUspora vznikla jako naprostý protipól slevových portálů.

AUspora je globální věrnostní systém, který zákazníci využívají ve všech zapojených obchodech, bez ohledu na to, kdo je jejich majitelem. Stačí jim jediná identifikační karta. Odměny střádají do svého prasátka při každém nákupu. Výplatní částku tak naspoří během krátké doby a to je nepřekonatelnou předností našeho věrnostního systému. Zákazník není limitován časem ani výškou odměn.


Každý obchodník přispívá dle svých možností. Odměnu ve formě procentního podílu z hodnoty nákupu zveřejní na viditelném místě při vstupu do obchodu. Slíbená částka je pak zákazníkovi připsána do jeho prasátka. AUspora tyto částky hromadně fakturuje jako náklady na propagaci a to buď 1x nebo 2x měsíčně, podle objemu dokladů registrovaných AUsporou.

Obchody zapojené v systému AUspora profitují z toho, že držitelé karet cíleně vyhledávají pro své nákupy místa, kde mohou kartu uplatnit a střádat tak další korunky do svého prasátka. AUspora se stará o lokální exkluzivitu obchodů zapojených do věrnostního programu. V praxi to znamená, že v blízkém okolí nezaregistruje konkurenční obchod. Obchodníci tak odměňují zákazníky společně a ti se rádi vrací, neboť prostým nakupováním v prodejnách označených našim logem vždy něco uspoří.

Zákazník má možnost zvolit formu odměny.

Výplata peněz.
Úspory ze zákazníkova prasátka se automaticky při dovršení částky 500 Kč převedou na bankovní účet zákazníka
Zlatý jednogramový investiční slitek.
Při dovršení částky odpovídající aktuální ceně zlatého slitku (cca 1500Kč + 60Kč poštovné) se peníze změní ve skutečné zlato
Kontakt AUspora
Zadejte číslo vaší karty


Registrovat se