Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Úvodní strana    Jak to funguje
Nakoupili jste za 97 514 451

Jak to funguje

 • Registrace
  registrujte se
  on-line, nebo vyplňte papírový formulář u obchodníka zapojeného do programu AUspora. Ihned po registraci získáte přístup k Vašemu účtu, kde budete moci sledovat všechny nákupy, ze kterých Vám náleží odměna. Systém Vám přidělí identifikační kartu, jejíž číslo můžete ihned použít pro nákup v libovolném zapojeném e-shopu. Pokud využijete registraci formou papírového formuláře u obchodníka, budou vám zaslány přihlašovací údaje k účtu u AUspory současně s identifikačními kartami.

   
 • Doručení karet
  během několika dnů Vám budou doručeny 2 stejné karty, které slouží k Vaší identifikaci v obchodech. Druhou kartu můžete věnovat libovolné blízké osobě se kterou budete střádat do společného prasátka. Na odměnu tak dosáhnete mnohem dříve.

   
 • Nakupování
  nákupem u obchodníka zapojeného do systému AUspora získáváte do svého prasátka příslušnou odměnu. Ta je uváděna v procentech z ceny nákupu a každý obchod zveřejňuje tuto hodnotu na plakátu u vstupu do prodejny. Seznam zapojených prodejen a e-shopů včetně výše nabízených odměn najdete na https://www.auspora.cz

   
 • Vyplácení odměn
  volíte ze dvou způsobů vyplácení odměn.
  - peníze :   pokud stav vašeho prasátka v termínu účtování přesáhne 500 Kč, odešleme peníze na Váš bankovní účet a z prasátka bude tato částka odečtena. Pokud účet neuvedete, bude vám částka zaslána poštovní poukázkou. V tomto případě vám z prasátka odečteme ještě 26 Kč.
  - zlatý slitek 1g   :  pokud částka ve vašem prasátku v termínu účtování přesáhne aktuální cenu zlatého slitku (cca 1500Kč + 60 Kč na poštovné), bude Vám slitek ihned zaslán a z prasátka bude příslušná částka odečtena.

  Často kladené dotazy ...

 

Kontakt AUspora
Zadejte číslo vaší karty


Registrovat se