Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Úvodní strana    Často kladené dotazy
Nakoupili jste za 97 514 451

Často kladené dotazy
Dříve než nám budete volat nebo psát, zkuste se podívat, zda vaše otázka již není odpovězena.


Co jsou přímé a nepřímé odměny?
Přímé odměny získáte nákupem ve všech kamenných prodejnách a přímo zapojených e-shopech. To znamená, že pro získání odměny nemusíte udělat nic jiného než při nákupu předložit Vaši kartu. Veškeré informace o nákupu zašle do systému AUspora obchodník.
Nepřímé odměny se týkají pouze některých internetových obchodů. Pro získání odměny musíte do systému AUspora navíc vložit informaci o provedeném nákupu a to nejlépe ihned po vytvoření objednávky. Pro získání odměny je nutné, abyste do e-shopu vstoupili ze stránek www.auspora.cz, kliknutím na tlačítko "Jít nakoupit" u zvoleného obchodu.


Kdy mi vyplatíte odměnu?
Vyplácení odměn probíhá 2x měsíčně. Pokud naspořená částka dosáhne 1000 Kč, budou Vám automaticky peníze odeslány na Váš účet. Pokud účet neuvedete budou peníze zaslány poštovní poukázkou. V tomto případě však bude z vašeho prasátka stržena částka 26 Kč za náklady na poštovní poukázku.


Co je zlatý slitek?
Jedná se o 1 gram investičního zlata integrovaný do plastové karty opatřené certifikátem a dvěma hologramy zajišťujícími pravost slitků. Zlato je zasláno pojištěnou zásilkou a cena za doručení (cca 60 Kč) je odečtena z Vašeho prasátka.


Jak mohu přivádět nové zákazníky?
Stačí, aby nový uživatel při registraci zadal do pole "Doporučil" číslo Vaší karty a získáte tak nárok na provizi ze všech nákupů, které tento uživatel provede. Informace o veškerých nákupech, ze kterých Vám vznikl nárok na provizi najdete v prasátku po přihlášení k vašemu účtu.
Pokud máte vlasní webové tránky můžete pro tyto účely využít náš baner. Pokud kdokoli přistoupí na portál www.auspora.cz přes tento baner a následně se zaregistruje, budete v systému evidováni jako ten, kdo uživatele přivedl a vznikne Vám tak nárok na provize z jeho nákupů.


Proč posíláte 2 stejné karty?
Jedna karta je určena pro Vás a druhou můžete svěřit blízké osobě (manžel, manželka, děti). Spoříte tak dvěma kartami do jednoho prasátka a výplatní částku tak naspoříte rychleji
.


Co když kartu ztratím?
Nic se neděje. Kartu nelze zneužít, protože slouží pouze k identifikaci účtu, kam má být připsána odměna. Novou kartu Vám na požádání zašleme. Z Vašeho prasátka bude stržena částka 25 Kč. 

Kontakt AUspora
Zadejte číslo vaší karty


Registrovat se